Anime Diary
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Esti fan anime ..manga....sau te atrage Japonia....haide si scrie o pagina din jurnalul nostru ^.^
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Ce vampir esti?
Huh?I'm here anyway Icon_minitimeMier Dec 31, 2008 10:45 am Scris de Bleu Cristal

» Story End`s oracle
Huh?I'm here anyway Icon_minitimeVin Dec 26, 2008 6:27 pm Scris de Bleu Cristal

» Guess the anime screenshot
Huh?I'm here anyway Icon_minitimeVin Dec 26, 2008 6:22 pm Scris de Bleu Cristal

» Inoue
Huh?I'm here anyway Icon_minitimeMar Dec 23, 2008 9:21 pm Scris de Black Diamond

» Ichigo
Huh?I'm here anyway Icon_minitimeMar Dec 23, 2008 9:17 pm Scris de Black Diamond

» Rukia
Huh?I'm here anyway Icon_minitimeMar Dec 23, 2008 9:11 pm Scris de Black Diamond

» Top 3 personaje favorite
Huh?I'm here anyway Icon_minitimeMar Dec 23, 2008 9:04 pm Scris de Black Diamond

» Saya Otonashi
Huh?I'm here anyway Icon_minitimeMar Dec 23, 2008 9:00 pm Scris de Black Diamond

» Fara da fara nu
Huh?I'm here anyway Icon_minitimeDum Dec 14, 2008 7:06 pm Scris de Black Diamond

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Huh?I'm here anyway

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Yume
Sunet
Sunet



Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 12/12/2008

Huh?I'm here anyway Empty
MesajSubiect: Huh?I'm here anyway   Huh?I'm here anyway Icon_minitimeVin Dec 12, 2008 8:07 pm

Buna tuturor,numele meu este Ramona dar deseori mi se spune Yume.Prefer aces nume pentru ca este nick-ul meu si asa mi se spune pe forumuri. ^^
Sunt o fana anime de mult timp,dar in adevaratul sens al cuvantului pot spune ca sunt fana anime de 1 an.Imi place si manga deasemenea.

In ceea ce priveste activitatea mea pe forum nu voi fi chiar asa de activa,si imi cer scuze pentru asta inca nu pot accesa internetul decat in week-end.
Am 15 ani si sunt la liceu in clasa a 9a.Sper sa ne cunoastem mai bine si sa ne imprietenim,si sper ca ma primiti pe forum alaturi de voi.
Ador anime-ul Naruto,atat naruto simplu cat si shippuuden.Desi anime-ul meu preferat este Vampire Knight ambele serii ^^
Contul meu pe mal in caz ca vreti sa aflati mai multe despre preferintele mele anime [profil inca in constructie] : http://myanimelist/profile/CrazyYume
Imi place mult genul yaoi atat anime cat si manga.
Hmph..ce mai pot spune?Daca eveti intrebari nu ezitati sa intrebati,voi raspunde cu mare placere ^^
Am si un cont de blog in caz ca sunteti interesati : http://purple-yume.blogspot.com
Hmph..muzica ,ascult rock,pop,rap,hip-hop..mai de toate fara manele si populara.Sper sa ne intelegem cat mai bine si sa ma primiti printre voi.
Dak aveti intrebari...nu ezitati sa intrebati :*
Sus In jos
Black Diamond
Administrator
Administrator
Black Diamond


Numarul mesajelor : 110
Varsta : 28
Localizare : Jupiter normal:>
Data de inscriere : 22/11/2008

Huh?I'm here anyway Empty
MesajSubiect: Re: Huh?I'm here anyway   Huh?I'm here anyway Icon_minitimeVin Dec 12, 2008 8:12 pm

Yumee..welcome kyytky5r ....se pare ca forumul nostru in curand va devenii mini otaku...so welcome again,happy posting,have fun and..ce sa'ti mai urez :-:...a da ...sa te distrezi aici alaturi de noi...asa ca...acum ca am terminat cu urarile...iti voi spune bye bye si ne vedem pe aici...asa ca Ja Ne utruirij
Sus In jos
 
Huh?I'm here anyway
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime Diary :: Members zone :: Nou Veniti-
Mergi direct la: